Ekonomik Fiyatlar - lastikjantavm.com

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Ekonomik Fiyatlar

Sitemizde 100.000’den fazla ürün bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz geniş olduğundan bütçenize uygun ekonomik lastik, jant, kar paleti alabileceksiniz. Üstelik lider olduğumuz ikinci el lastik ticaretimiz, tamamen müşteriye %50 kazanç sağlayan ekonomik bir çözümdür.

Biz sadece ikinci el lastik ile kalmıyoruz. Sıfır lastiklerimizi de tarihine göre fiyatlandırıyoruz. Piyasada ürünleri yeni fiyatla alıp, elinize eski tarihli ürün ulaştırılabiliyor. Biz bunun önüne geçmek için lastiklerimizi yıl bazında ayırdık ve eski tarihlilere özel indirim uyguladık. Buda müşterimizi hem bütçe bakımından rahatlattı hem de sitemize güvenirliği arttırdı. Biz mümkün olduğunca ürünlerimiz ve fiyatlarımız konusunda şeffafız. İkinci lastiklerimiz bunun en büyük örneğidir. Her takım lastik, fotoğraflanır, kodlanır, siteye yüklenir. Satılan takımın kodu bir daha kullanılmaz. Ürünlerin birebir fotoğrafları çekilir, müşterimiz ile tüm detayları açıkça paylaşılır.

Sitemizde ürünlerimizi ekonomik fiyatlar ile bulabilirsiniz.  Yanı sıra servisimize geldiğinizde de sizi makul fiyatlar bekliyor. Fiyatlarımız yapılan işe göre değişmez, her işin fiyatı bellidir. Buda müşterimizi rahatlatan bir unsurdur.ekonomik lastik