SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Toptan & Perakende Satış

1972'den beri lastik, jant sektöründe hizmet veren ART Lastik, 2 büyük şube, 50'den fazla marka, 100.000'den fazla ürün çeşitliği ile yaklaşık 500 tane bayisine toptan satış, mağaza ve e-ticaret vasıtaysıyla ile de tüm müşterilerine perakende satış yapmaktadır. Özellikle ikinci el lastik piyasasına liderlik eden ART Lastik, ikinci el lastik sektörünü uluslararası boyutta satışa dönüştürmektedir.

devamını oku...

İthalat & İhracat

Uluslararası lastik ithalat, ihracatı yapan firmamız, %100 Türk Sermayedir. Üretici, alıcı ve satıcılardan oluşan global zincirimize her geçen gün yeni bir halka eklenmektedir. Lastik, ikinci el lastik, jant tedariğinde güvenilir ve özel markalarla ilermekteyiz. Dünya'nın önde gelen lastik, jant üreticilerinden oluşan network ağımız ile tüm ülkelere güvenilir, özelleştirilmiş hizmetler sunmaktayız.

devamını oku...

Filo Hizmetleri

ART Lastik Çeliktepe şubesi, Türkiye'nin en büyük Filo Araç Kiralama firmalarına lastik tedariği, lastik değişimi, operasyonel yönetim, lastik oteli hizmeti ve yerinde montaj hizmeti sağlamaktadır. 10.000 lastik saklama kapasite sahip depolarımız ve alanında tecrübeli personellerimizle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız.

Filo araçlarının, lastik değişimi sırasında sorun yaşamamaları için randevu sistemi ile çalışmaktayız. Online E-randevu sitemiz www.lastikjantoteli.com'dan müşterilerimiz randevularını oluşturarak, kusursuz hizmetimizden faydalanabilirler.

devamını oku...

E-Ticaret

2004 yılında e-ticaret ile tanışan ART Lastik firmamız, ilk perakende satışa açık olan www.artvinticaret.com online mağazasını hayata geçirdi. Müşterilerin güvenle alışveriş yapabildiği sitede, lastik, jant, kar paleti, akü, ikinci el lastik satışı yapılmaktadır. Geniş ve kapsamlı ürün yelpazesi ile ve 100.000'den fazla ürün çeşitliliği ile sektöründe önde gelen e-ticaret siteleri arasında bulunmaktadır.

ART Lastik, çağın gereklerini yerine getirerek b2b ve b2c platformlarını içinde bulunduran www.lastikjantavm.com sitesini kurdu. Bu site hem perakende müşterilerine hem de firmanın alt yapısında bulunan toptancı bayilerine sunduğu bir e-ticaret sitesi. Bayiler kendilerine verilen kullanıcı ve şifre bilgileri ile, sisteme direk giriş yaparak, anlık stok takibi yapabilir ve online toplu sipariş geçebilir.

devamını oku...

b2b Bayilik Sistemi

b2b Bayilik Sistemi, firmamızın ticaret yaptığı alt bayileri için hazırlanmış olan özel bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde, bayiler telefon trafiği yaşamadan, stoklarımızı anlık görebilir ve kolayca sipariş geçebilirler. b2b sistemimizin avantajlarından "b2b Kullanmanın Avantajları" sayfamızda değinmiştik, detaylıca bilgi edinebilirsiniz.
b2b bayilik sistemi sadece sipariş platformu olmakla kalmamaktadır. Satış esnasında müşterinize ürün hakkında detaylı bilgileri, teknik detayları rahatlıkla sunmanızı sağlar. Firmamızla olan cari hareketlerinizi, muhasebemizle iletişime geçmeden direk sistem üzerinde görebilmenizi sağlar.
Sizler için hazırlanmış arama motorları sayesinde, müşteriniz lastik ararken, kendisine aracınla uyumlu jant, kar paleti çeşitlerini sunarak, karlı satış yapmanıza olanak tanır.
Bizim b2b sistemimiz, bayimiz giriş yaptığında kendisine özel bir site haline dönüşür. Firmamızın bayii sistemindeki en temel amacı "Kazan, Kazan" prensibidir. Bayilerimiz müşterilerine kusursuz hizmet sunar, hedef kitlesine daha profesyonel hizmet sağlar. Dolayısıyla, o kazandıkça biz de kazanmış oluruz.

devamını oku...

ART İnşaat & Gayrimenkul

2002 yılından beri şirketimiz, kat karşılığı konut, iş yeri, depo inşaat projelerini gerçekleştirmektedir. İnşaat projelerimizin içinde, en gözde olan kendi ART Lastik merkez binamızdır. Merkez binamızın temelinden, çatısına kadar herşeyini firmamız yapmıştır. Bunun yanı sıra arsa alımı satımı, konut ve depo alım satımı yapmaktayız. İnşaatta güvenilir, sağlam firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

devamını oku...lastik