Güvenli Alışveriş - lastikjantavm.com

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Güvenli Alışveriş

1972’den beri lastik sektöründe olan firmamız, 2004 senesinden beridir e-ticaretin içinde. Senelerin verdiği birikimle ile her gün bu işte büyüyor, gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Kendimizi, sitemizi geliştiriyoruz. Ürün yelpazemizi genişletiyoruz, stoklarımızı anlık güncelliyoruz. Ürünlerimizi zamanında tedarik ediyoruz, fiyatlarımızı anlık güncelliyor, müdahalesini anlık sağlıyoruz.

Müşterilerimiz aradıkları ürünlere kolay ulaşabilsin diye, her şeyi düşünüyoruz. Ürün alırken içlerine sinsin diye, aklına takılan olmasın diye ürün detaylı bilgisinde, ürünlerimizin teknik özelliklerini belirtiyoruz.

Müşterinin bir siteden güvenle alışveriş yapabilmesi için sadece ürünün zamanında kusursuz gitmesi yetmez, düşüncesindeyiz. Biz müşteri temsilcilerimizin, müşterilerimizle olan irtibatına da önem vermekteyiz. Siz sipariş verdikten sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından sizleri arayıp, araç bilgisi teyiti almaktayız. Ürünü doğru almış mısınız sizi yönlendirmeliyiz. Biz sadece ürün satmak değil, müşteri kazanmak için düzgün çalışıyoruz.

Sitemizin ödeme yaparken, kredi kartlarınız 256Bit SSL sertifikası ile kullanılmaktadır. Güvenlik kodunuzu girdiğiniz an, telefonunuza gelen SMS şifreniz ile sadece işlem yapabilirsiniz.

Dilerseniz kart kullanmadan, banka bilgilerimizi havale yapadabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarımız bizim için çok değerlidir, müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en önemli unsur tanıdık tavsiyesidir. Biz bu güvenle sizlere bu hizmeti kusursuz sunmaktayız.