İkinci El Çıkma Lastik Avantajları - %50 Kazançlı Alışveriş

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

İkinci El Çıkma Lastik Avantajları

Piyasaya sunduğumuz, bütçe dostu ikinci el lastikler araç sahiplerinin tercihi haline gelmiştir. Aracını satacaklar, dönemsel kullanım amaçlı lastik alanlar, araç kiralama firmaları, ekonomik lastik almak isteyenler, çıkma lastikleri tercih etmektedir.

Sektörümüzde öncüsü olduğumuz ikinci el lastik satışını, müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar ve onların bizi tavsiye etmeleri sonrasından günden güne daha da büyüttük. Sitemize koyduğumuz her ikinci el lastik, kodlanmadan önce depo sorumlularımız tarafından kontrolden geçmektedir. Ve kodlanıp satılan lastik takımlarının satışı olduğunda, kod sitemizden tamamen kaldırılmaktadır. Her mevsim koşullarına uygun, yaz, dört mevsim, kış ikinci el lastikler sitemizde bulunmaktadır. Ürün yelpazemizde, oto ve 4x4 araçları için çok fazla çeşidimiz bulunmaktadır. Aracınıza bulamadığınız ara ebatları bile, ikinci el lastik kategorimizde bulabileceksiniz.

Biz bu işi yaparken, aklınızda soru işaretleri olmasın diye her şeyi düşündük. Her lastiğin diş derinliği, ön arka üretim tarihi, lastiğin üretim yeri ve tüm teknik özellikleri sizlere şeffaf bir şekilde sunulmaktadır.

 

İkinci El Lastikler Hakkında Detaylı Bilgi

Çıkma lastiklerimiz, lastiğin diş derinliğine göre 6 ay ya da 1 yıl garantilidir. Lastiklerin balans ayarı da garantimiz altındadır. İkinci el lastiklerimiz kaynaklı veya kaplamalı değildir. Diş açma yoktur. Teknik özellikleri ayrıntılı şekilde sizlerle paylaşılır. 2.el lastiklerimiz ideal kullanım ömrüne sahiptir, çok eskiyen lastiği sizlere sunup mahçup olmak istemeyiz. Bayat lastiğimiz yoktur. Genelde müşterilerimizden, “bu lastik ikinci el mi sıfır gibi duruyor”, şeklinde yorumlar almaktayız. Her lastik fotoğraflanır, birebir fotoğrafı sitemize konulur. Çoğu lastiği incelediğinizde diş derinliklerinin sıfır lastik milimlerine yakın olduğunu göreceksiniz.

 

İkinci el lastikler depomuzda uygun saklama koşullarına uygun şekilde saklanmaktadır. Uzman kadromuz tarafından lastikler jantlanıp, tek tek kontrolden geçmektedir.

 

İkinci El Lastik Garanti Şartları

İkinci el lastiklerimiz de fabrikasyon üretim garantisi bulunmaktadır. Kullanıcıdan kaynaklı, şöför hataları garanti kapsamı dışındadır. Yollardan, kasislerden oluşan zedelenme, balon yapma ve kesikler, garanti kapsamına girmez. Aldığınız ikinci el kış lastiğini, yaz aylarında da kullanmaya devam ederseniz, lastiğiniz çabuk erir, yol tutuşu bozulur. Bu durumda garanti kapsamında değerlendirilemez. Mutlaka lastiğinizi, mevsimsel şartlara uygun olarak satın almalısınız. Rot Balans veya mekanikten sebep meydana gelen zedelenmelerde garanti kapsamına girmez. Garanti kapsamına giren lastiklerde, yerine lastik verilir ancak ödeme iadesi yapılmaz.

 

ikinci el lastik fiyatları

İkinci El Lastik Fiyatları

Herkes her şeyin en iyisini en ucuza almak ister. İkinci el lastik çeşitlerimiz tam da bu yüzden müşterilerimizin tercih olmaktadır. Bütçenizi zorlamayacak, sıfır ayarında kaliteli ve ekonomik ikinci el lastiklere sahip olacaksınız. İkinci el lastik fiyatları, sıfır lastik fiyatlarına oranla %50 kazanç sağlamaktadır. Aracınızın mevsimsel ihtiyaçlarını karşılamanız konusunda da ikinci el lastikler avantaj sağlar. Sıfır bir lastik alırken, hangi detayları göz önünde bulunduruyorsanız, aynı şekilde ikinci el lastik alırken de diş derinliği, lastik tarih, mevsim seçeneği sunuyoruz. İkinci El lastik kategorimizi incelediğinizde bu iş için harcanan emeği ve uygun fiyatları göreceksiniz. Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler, sorularınızın cevapları için yeterli değilse mutlaka müşteri temsilcilerimizi arayarak detaylı bilgi alınız.ikinci el lastik satışıgarantili 2.el lastiklerçıkma lastik fiyatlarıİkinci el lastik fiyatlarıikinci el lastik avantajlarıucuz 2.el lastikekonomik lastik