İkinci El Lastik Garanti Süresi - lastikjantavm.com

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

İkinci El Lastik Garanti Süresi

İkinci el lastik almanın, araç sahiplerine faydalarına, “İkinci El Lastik Almanın Avantajları” yazımızda değinmiştik. Bu yazımızda ikinci el lastiklerimizin garanti süresinden bahsedeceğiz.

2.El Lastik Garanti Süresi

İkinci el lastiklerimiz fabrikasyon garantilidir. Her lastik diş derinliğine göre, garanti süresine sahiptir. 1 yıl ve 6 ay olarak garanti süresine tabii tutulur. Ürünlerimizin teknik özellikler alanlarında ve fotoğraflarının üzerindeki etiketlerde, lastiğin garanti süresi yazmaktadır.

Sıfır gibi ikinci el lastiği, %50’ye varan indirimlerle ve garantili şekilde satın alıyorsunuz. Satın alacağınız ikinci el lastikleri, 1 hafta kullanın, beğenmezseniz iade edin. Biz lastiğimizin arkasındayız. 1 hafta kullanım süresi geçen lastik alımlarınızda, bir sorun yaşarsanız ve bu sorun sizden kaynaklı değilse, garanti kapsamında ise biz lastiği değiştiriyoruz. Ancak para iadesi gerçekleştirilmemektedir. Piyasaya sunduğumuz ikinci el lastiklerin, kullanıcı yorumlarını mutlaka okumanızı ve incelemenizi öneririz.

 

İkinci El Lastik Garanti Kapsamına Girmeyen Durumlar

Kullanıcı ve şöför hataları sonrası oluşan, deforme, patlak, balon, erime, zedelenme, rot balans bozukluğu sonrası yola devam etme durumlarında, lastikler garanti kapsamı dışındadır.

İkinci el kış lastiğini, yaz aylarında değiştirmeme, lastiğin erimesine sebebiyet verme, garanti kapsamına girmez. Lastiğin yapısı, kullanılacağı mevsim koşullarına göre dizayn edilmektedir. Her koşula uygun ayrı teknolojiler sonrası yapılmaktadırlar. Sürücü bu durumu göz önünde mutlaka bulundurmalıdır.

Almış olduğunuz lastikleri, sezonsal değişimler yaparken, kendi imkanlarınızla depolayıp, uygun koşullarda saklamazsanız, lastik neme, fazla ısıya, güneş ışığına mağruz kalmışsa, lastikler garanti kapsamına dahil olmayacaktır.

 

İkinci El Lastik Modelleri

Sitemizden ister perakende ister toptan bayimiz olarak ikinci el alışverişi yapabilirsiniz. İkinci el lastiklerimizde, Pirelli, Hankook, Dunlop, Nokian, Michelin, Goodyear, Petlas, Bridgestone, Continental, Lassa markaları ve daha bir çok lastik markası mevcuttur. Her markanın yazlık, kışlık ikinci el lastik modelleri stoklarımızdadır.

Sitemizden yapacağınız ikinci el lastik alışverişlerinde Türkiye’nin her yerine kargo ücretsizdir. Lastikler hakkında daha fazla teknik bilgi almak için konusunda uzman satış personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Çıkma lastik fiyatlarını ve lastik modellerini ayrıntılı incelemek, fotoğraflarını görmek için ikinci el lastik kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.çıkma lastik fiyatları2.el lastik garanti süresigarantili ikinci el lastikikinci el lastik modelleriçıkma lastik satışı