Kar Paleti Montajı - lastikjantavm.com

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Kar Paleti Modelleri ve Fiyatları

Türkiye’nin her yerinde mevsim koşulları, bildiğimiz üzere farklılık göstermektedir. Kimi illerimizde kar tüm kış yoldan kalkmaz, kimi ilimizde ise dönemsel aralıklarla görülür.

Karın uzun süre kalkmadığı, kışın sert geçtiği bölgelerde, kış lastiğinin yanı sıra araç üzerinde kar paleti bulundurmak gerekir.

Kar paleti ürün segmentinde oldukça iddialıyız. Piyasanın en iyi kar paleti markaları stoklarımızda bulunmaktadır. İsviçre malı olan Spikes Spider ve %100 Türk malı olan SnowWolf kar paleti markalarını uygun fiyatlarla sitemizde ve mağazamızda bulabilirsiniz.

Kar Paleti Montajı Mecidiyeköy

Almanız gereken kar paleti ölçüsünü bilmiyor olabilirsiniz, biz sizlere bu konuda da kolaylık sağlıyoruz. Sitemizden aracınızın markasını, modelini seçerek uygun karpaleti fiyatlarını ve seçeneklerini görebilirsiniz.

Sitemizde lastik ebadınıza göre olan tüm kar paleti ürünleri bulunmaktadır. Aldığınız ürünün ambalajı üzerinde ebatınızı göremeyebilirsiniz, lütfen endişe etmeyin. Ürünlerimiz fabrikanın bize verdiği uyum listelerine göre sizlere sunulmaktadır. 1 adet alınan ambalajın içerisinde 2 adet ürün çıkmaktadır.

Kar Paleti Montajı

Türkiye’nin her yerine kar paletleri ücretsiz gönderilmektedir. Eğer aracınız ile servisimize gelirseniz, alım sonrası kar paleti montaj hizmeti ücretsizdir. Ancak şu bilgiyi paylaşmak isteriz, Spikes Spider karsız zeminde takılabilir ama Snowwolf karın yerde olduğu zeminde takılması doğru olan bir üründür.

Aynı zamanda kar paleti kullanımı oldukça kolaydır, çok hızlı ve kolay şekilde kendinizde montajını yapabilirsiniz. Kar paletleri ahtapot bir yapıya sahiptir, lastiğin üzerine sabitlenirler. Aracınızı kriko ile bile kaldırmadan montaj edebilirsiniz. Bayanlarında çok rahat bir şekilde kullanacağı pratik bir üründür. Zaten kar paletini, kar zincirinden ayıran en büyük avantaj kolay takılmasıdır.kar paleti montajısnowwolf kar paletispikes spider kar paletiücretsiz kar paleti montajkar paleti fiyatları