Kar Paleti Montajı Nasıl Yapılır? - lastikjantavm.com

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Kar Paleti Montajı Nasıl Yapılır?

Kar paletlerinin en büyük avantajının takılma kolaylığı ve pratikliği olduğunu “Kar Paleti Montajı” yazımızda bahsetmiştik. Elimizde bulunan iki kar paleti markası da kalitesi ispatlanmış, son teknoloji ile harmanlanmış ürünlerdir.


Spikes Spider Kar Paleti Nasıl Takılır?

Spikes Spider kar paletleri her aracın bagajına sığabilecek niteliktedir. Otomobil, 4x4 suv, spor arabalar, pick up, ticari ve ağır vasıta araçlarında rahatça kullanılabilir. İsviçre üretimi olan bu kar paleti markası yüksek teknolojik tasarıma ve kaliteye sahiptir.

Bir ambalaj içerisinde, iki kar paleti bulunmaktadır. Tekerlek ve bijon somunlarına klipsler ile monte edilir. Aracı kriko ile kaldırmanız gerekmez, Spikes Spider kollarından ikisini lastiğinize oturtun ve direk jant göbeğinden lastiğe sabitleyin. Sabitleme işlemi için kutu içerisinden çıkan kilitleme diski ile yapmalısınız.

Ürünün montaj süresi 60 saniyedir. Böyle bir kısa süre içerisinde, montajınızı gerçekleştirip, yolunuza devam edebilirsiniz. Kar paletinin montajı çok pratik olduğu için, bayanlar tarafından da çok tercih edilmektedir.

Kar paleti lastiğinize zarar vermemektedir, aşınma yapmamaktadır. Ürün 30mph’ye (46km/saat) kadar olağanüstü çekiş gücü sağlar.

Çekme kolları elastiktir, polimer malzemelerden yapılmıştır, oldukça dayanıklı ve sessiz bir kar paletidir. Videomuzu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.
 

SnowWolf Kar Paleti Nasıl Takılır?

Türk malı olan SnowWolf kar paleti karlı zeminler için geliştirilmiştir, kuru zeminden kullanılmaz. Kuru zeminde kullanmak hem ürünü hem de lastiği yıpratacaktır. Aracınızın lastik ebatına uygun olan kar paletini kullanmalısınız. Biz bu markanın da fabrikası tarafından bize verilen uyum listelerine göre, ürünlerimizi satışa sunuyoruz.

Kar paleti takmadan önce lastiğinizin hava basıncının tam ve diş derinliğinin 3mm’den fazla olmasına özen gösteriniz. Kar paleti doğru montaj edildiğinde hem rahat hem de sessiz bir sürüş imkanı sağlar. Ürünün renkli halat kısmı öne gelecek şekilde takılması gerekir. Kar paletinin üzerine “OUT” yazısı yer almaktadır, bu yazı dışa bakacak şekilde montaj yapılmalıdır. Aracınızın lastiğinde kar paletini taktıktan sonra ani fren ve manevralarda kaçınmalısınız. Kar paleti araç üzerindeyken maksimum hız 50km/saat şeklinde olmalıdır.

Snowwolf kar paleti aracınızın çamurluğuna ve ABS fren sistemine zarar vermez. Tamamen lastik üzerine yerleştirilen elastiki bir aksesuardır. Paslanma, çürüme olasılığı yoktur, buzlu ve karlı yol için geliştirilmiştir. Kullanımı çok pratiktir, yolda bırakmaz, rahatlıkla montaj yapabilirsiniz. Videomuzu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.Kar paletinizi kullanmadığınız zamanlarda, güneş görmeyen, sıcak olmayan yerlerde muhafaza ediniz. Bu ürünün raf ömrü 7 yıldır.snowwolf kar paletispikes spider kar paletikar paleti faydalı bilgilerkar paleti nasıl takılır