Kar Zinciri Montajı - lastikjantavm.com

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Kar Zinciri Montajı

Kar Zinciri Nedir?

Kar zinciri günümüze kadar gelmiş, karlı, buzlu yolda güvenliğimizi sağlayan araç aksesuarıdır. Büyük güven unsuru teşkil eder. Risk görülen bazı bölgelerde, kar zinciri takılması zorunluluğunu tabelalar üzerinde de görebilirsiniz.

Kar Zinciri Montaj Mecidiyeköy

Her sürücünün aracında mutlaka kar zinciri bulundurması gerekir. Her geçen gün zincir kaliteleri artmakta, takılması pratikleşir hale getirilmektedir. Şuan piyasada kullanımı kolay birçok kar zinciri bulunmaktadır.


Kar Zinciri Montajı Nasıl Yapılır?

Kar zinciri lastiğe, harekete geçen akslara montaj edilir. Sabit hale gelen zincir, araç hareket ettiğinde gerilir. Kuru zeminde kullanmamak gerekir. Kar zinciri, kış lastiği görevi görmez. Sadece karda, buzda aracın rahat kalkışını ve karlı yolda yol tutuşunu güçlendirir.

Jantınız alüminyum ise, kar zinciri montajı öncesi jant koruması yapmalısınız çünkü alüminyum jantlar çizilmeye, deforme olmaya çelik jantlara oranla daha müsaittir.

Kar zinciri montajı servisimizde, alım sonrası ücretsiz yapılmaktadır. Eğer servisimize gelemiyorsanız, ücretsiz olarak adresinize gönderilir.

Kar zinciri montajı kuru havada yapılmamaktadır, karın olduğu günlerde yapılmaktadır. Kuru zeminde zincir takmak, lastiğe zarar verebilir. İhtiyaç olduğu zamanlarda kullanmak, doğru olandır. Aklınıza takılan her konuda, müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Kar Zinciri Fiyatları

Stoğumuzda kar zinciri denince akla gelen iki ana marka bulunmaktadır. Kar zincirifiyatları ve modelleri aracınızın ölçüsüne uygun şekilde piyasaya sunulmaktadır.

Satışta olan kar zinciri modellerimiz Konak Zincir ve Atlı Zincir ürünleridir. Bu markalara ait her ebada uyumlu model stoğumuzdadır. Sizlere gönderilen ambalaj üzerinde, aracınızın lastik ölçüsü yazmıyor olabilir, endişelenmeyin. Biz fabrikanın bize verdiği uyum listelerine göre satış yapmaktayız. Yaşadığınız sorunlarda ürünlerin garanti süresi bulunmaktadır. Alım yaptıktan sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından aranıp, aracınız teyit edilmektedir.

Aracınızın lastik ölçüsünü bilmiyorsanız, kar paleti arama motorumuzu kullanarak, aracınıza göre arama yapmanız yeterli olacaktır. Karşınıza gelen vitrinde, ürünlerin görselleri ve teknik özellikleri yer almaktadır. Kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.knk kar zincirizincir takmanın püf noktalarıpratik zincir takmakar zinciri fiyatlarıücretsiz kar zinciri montajı