Lastiği Yerinde Görme - Garantili İkinci El Lastik Satışı

SEPETİ SİL
Siparişi Tamamla

Lastiği Yerinde Görme

Garantili 2. El Lastikler

Sadece ikinci el lastiklerimiz için 5000 metrekarelik depomuz bulunmaktadır. Her araca uygun lastik ebatları, piyasada bulamadığınız ara ebatlar stoklarımızda mevcuttur. Üstelik lastikte tüm dünya markaları, yazlık kışlık lastik modelleri daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ürün yelpazemiz sayesinde ikinci el lastik sektöründe lider durumdayız.

Sadece ikinci el lastik için ayrı bir ekibimiz bulunmaktadır. Lastikler tek tek depo sorumlularımız ve makineler tarafından kontrol edilmektedir. Yıkanıp, temizlendikten sonra tüm teknik bilgileri belirtilerek, etiketlenerek fotoğrafları çekilmektedir. Sitemizi takip ettiğinizde her geçen gün ürün sayısının ve seçeneklerin arttığını göreceksiniz.

Eğer sitemiz üzerinden değil de aracınız ile servisimize gelerek lastik satın almak isterseniz, beğenmiş olduğunuz lastikler Depo Sorumlularımız tarafından getirilerek, sizlere gösterilmektedir. Sıfır lastik için de durum aynıdır, eğer lastik kendi stoğumuzda ise showroom’larımızdan ya da depomuzdan direk görmeniz sağlanır.ikinci el lastik satışılastik depogarantili 2.el lastikleryazlık kışlık lastik modelleriçıkma lastik fiyatları